صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

فراخوان؛

نخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف صنعت گاز

Gas Tech show یک رویداد نوآورانه است که هدف آن حل مسائل و نیازهای فناورانه صنعت گاز کشور با استفاده از توانمندی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، قرار است در این رویداد 3 روزه که در تاریخ 17 الی 19 آذر ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد، بیش از 30 مورد از اصلی ترین نیازهای صنعت گاز کشور در حوزه های پالایش، انتقال و توزیع معرفی و از شرکت های دانش بنیان و فناور حوزه های زیر برای رفع این نیازها دعوت گردد:

o       برق، کنترل و ابزار دقیق

o       مکانیک

o       مواد شیمیایی

این رویداد به همت شرکت ملی گاز ایران و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و شبکه خدمات نوآوری بومرنگ برگزار می گردد و حضور در آن برای همه علاقه مندان آزاد است.

شرکت ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه برای حل مسائل مطروحه ارائه نمایند، فرصت همکاری با شرکت ملی گاز ایران را خواهند داشت. ضمن اینکه در این رویداد صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تسهیل همکاری های فناورانه بین شرکت های فناور و شرکت ملی گاز، ابزارهای حمایتی مالی خود را بکار خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه رویداد به شماره های 88398543-88398563 (بومرنگ) تماس حاصل فرمایید.

زمان رویداد: 17 لغایت 19 آذرماه سال 1398

مکان رویداد: بزرگراه کردستان-تقاطع خیابان ملاصدرا - نبش خیابان زاینده رود شرقی - ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

لینک ثبت نام: evnd.co/rEZ8f

نمایش تیزر

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨ - ١٢:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 863

خروج
تصاویر منتخب

access deny