صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي | ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر:

3 شهر و 10 روستای شهرستان کنگان برخوردار از نعمت گاز

 


 

"مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از گازرسانی به 3 شهر و 10روستای شهرستان کنگان خبر داد " 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از گازرسانی به 3 شهر و 10روستای شهرستان کنگان خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهرگفت: با توجه به موقعیت استراتژیک شهرستان کنگان در طی این سال ها تمام توان خود را بکار گرفته ایم تا در ارتباط با توسعه زیرساخت های گازرسانی این منطقه پیشگام باشیم و خدمات ارزنده ای را به نقاط مختلف شهرستان ارائه دهیم .

 

وی گفت : به منظور توسعه گازرسانی در شهرها و روستاهای شهرستان کنگان که ميزبان عظیم ترین صنایع گاز و پتروشیمی کشور است تا کنون  بالغ بر 395 کیلومتر شبکه اجرا گردیده که از این میزان بیش از 348 کیلومتر سهم شهرها و 45 کیلومتر نیز سهم روستاهای این شهرستان می باشد.

 

رحمانی افزود: در بندر کنگان است که به عنوان قطب بزرگ اقتصادی کشور می باشد قریب به 395 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده است که با اجرای این میزان شبکه گذاری ،  ضریب نفوذ گاز شهری در این شهرستان به100درصد و ضریب نفوذ گاز روستایی نیز5/95 درصد افزایش یافته است.

در جنوب استان و در شهرستان کنگان اقدامات ارزشمندي در طی این سالها در امر گازرساني انجام گرفته است در همین خصوص مهندس رحمانی گفت: تا کنون 16894 انشعاب در این شهرستان اجرا گردیده که 15143عدد در روستاها و 1751 عدد نیز در شهرها نصب شده است.

 

رحمانی در پایان گفت: 17956 مشترک از خدمات گاز طبیعی بهرمند می باشند که از این میزان 17081مشترک در شهرها و 875 مشترک در روستاهای شهرستان کنگان از گاز استفاده می کنند.

16.00 Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

پایان./

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٠ - ١٢:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 254
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج