صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


ارسال به دوست    نسخه چاپي

عزت و پایداری شرکت ملی گاز ایران، با تولید و توزیع انرژی گاز

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر| مهندس مشایخی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت گاز استان تهران: عزت و پایداری شرکت ملی گاز ایران، با تولید و توزیع انرژی گاز مراسم تودیع و معارفه احمد دارابی، مدیرعامل سابق شرکت گاز استان تهران و سعید توکلی، سرپرست جدید شرکت گاز استان تهران با حضور غلامرضا مشایخی، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران و اعضای هیأت‌مدیره شرکت، روز شنبه ۱۷ خردادماه برگزار شد.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا مشایخی، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، اظهار داشت: ما همه می‌دانیم که در تهران بر عکس سایر استان‌ها، وضعیت کاملاً متفاوت است؛ چراکه در هر خیابان یک سفارت‌خانه، وزارت‌خانه و .... وجود دارد که شرایط را متفاوت می‌سازد، بر همین اساس، امیدواریم مهندس توکلی با اشرافی که به این قضیه دارد، بتواند نیروهای خوب را به جمع مدیریت گازرسانی اضافه کند. 

مشایخی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از احمد دارابی، مدیرعامل سابق شرکت گاز استان تهران که تلاش وی و همکارانش را ستودنی عنوان کرد، اظهار داشت: اکنون ما در بخش اجرای پروژه‌ها در تهران، وضعیت بسیار خوبی داریم و امیدواریم که در بخش نگهداشت و تعمیرات (نت) نیز بتوانیم با همدلی و تلاش بیشتر، بهتر کار کرده و انتظارات مردم از این کلان‌شهر را برآورده سازیم

عزت و پایداری شرکت ملی گاز ایران، با تولید و توزیع این انرژی پاک 

در ابتدای این مراسم، احمد دارابی، مدیرعامل سابق شرکت گاز استان تهران طی سخنانی، اظهار کرد: از این که این مدت را با همکاران بسیار خوبم، کار کردم و توانستم در این شرکت، به جامعه خود خدمت کنم، بسیار خرسند و سپاسگزارم و از این به بعد هم، در هر زمان آماده ارایه کمک و خدمت به همکار خوبم، مهندس توکلی هستم.

همچنین، سعید توکلی، مدیرعامل سابق شرکت انتقال گاز ایران نیز با تشکر از اعتماد مهندس تربتی برای تداوم خدمت‌رسانی به مردم در جایگاهی دیگر، اظهار داشت: پس از سخنان آقای دارابی، سخن گفتن بسیار سخت است؛ چراکه  فونداسیون گازرسانی از گاز استان تهران و با توانمندی بالای مدیران و دست‌اندرکاران آن شروع شده است.

وی ادامه داد: به باور من، در هر بخش و سازمانی که مشغول خدمت‌رسانی باشید، به هرحال همیشه انسان‌ها در صحنه کاری خود، بذرهایی را می‌کارند که برخی از آن‌ها تبدیل به نهال، بخشی تبدیل به درختچه‌ و برخی دیگر نیز تبدیل به درخت تنومندی می‌شوند که در تفکر سیستمی به آن‌ها ساختار می‌گویند. نگهداری این درختچه‌ها و درختان تنومند تنها به دست توانای شما سرمایه‌های انسانی میسر است، چون زمانی که یک مدیر عوض می‌شود، ممکن است خیلی از شرایط تغییر کند، اما این شما هستید که با دست به دست هم دادن، سازمان را به هدف خود در افق 1404 که رسیدن به سرآمدی است، می‌رسانید.

توکلی تصریح کرد: همه این‌ها نشان می‌دهد که پتانسیل بسیار بالایی در بخش‌های مختلف وجود دارد و شما می‌توانید آن استاندارد مطلوبی باشید که از آن برای بهره‌برداری در بخش پروژه‌ها، استفاده می‌شود، ضمن آن که نباید فراموش کنیم که حمایت مدیران ستادی بسیار مهم است، با حمایت آن‌ها و توجه ویژه به گاز استان تهران، این نهال جدید باید پا بگیرد و اتفاقات خوب رقم بخورد.

 

 

پایان./

کد خبر: ١٠٠٧١ | تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩ | تعداد بازدید خبر: 579
فایل ضمیمه:

خروج