صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي | ارسال به دوست

تکریم و احترام به نیروی انسانی؛ تضمین کننده ارتقای کارشناسان لایق به مدیران آینده


"مهندس تربتی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت انتقال گاز ایران: تکریم و احترام به نیروی انسانی؛ تضمین کننده ارتقای کارشناسان لایق به مدیران آینده از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران خوبم در مجموعه شرکت انتقال گاز ایران و آقای توکلی که برای مدت حدود ۴ سال، مسئولیت این شرکت را بر عهده داشتند، تقدیر و تشکر می‌کنم." 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت انتقال گاز ایران که با حضور اعضای هیأت‌مدیره شرکت و نیز مدیران مناطق ۱۰ گانه انتقال گاز از طریق ویدئوکنفرانس، روز شنبه ۱۷ خردادماه برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: آقای جمشیدی‌دانا از نیروهای ارزشمند شرکت ملی گاز می‌باشد که با توجه به تجربه و سوابق عملیاتی و مدیریتی در بخش‌های پالایشگاهی و دیسپچینگ، قادر خواهند بود شرایط مطلوبی را در شرکت انتقال گاز مهیا کنند. 

وی ادامه داد: مدیریت ناوگان گسترده انتقال گاز نیازمند نگرشی سیستمی با رویکرد توجه به کرامت نیروی انسانی و ایجاد همراهی و همدلی همه همکاران می‌باشد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این نکته که مدیریت یک سازمان به مثابه بازی در صفحه شطرنج می‌باشد، گفت: برخی از مدیران خود را شاه این صفحه قلمداد کرده و با تفکری اقتدار گرایانه همه سازمان را وسیله‌ای برای حفظ مطامع خود می‌دانند، در حالی که در یک سازمان مبتنی بر استفاده از خرد جمعی واجرای عدالت و حفظ کرامت نیروی انسانی، وظیفه مدیر، هدایت همه نیروها به گونه‌ای است که بتواند از یک سرباز لایق، وزیری قابل بسازد.

وی در ادامه، افزود: از آقای جمشیدی‌دانا با تجارب و خصوصیات اخلاقی خوبی که از ایشان سراغ دارم، انتظار می‌رود برای نیروهای صدیق و پرتلاش شرکت انتقال گاز که در جای‌جای این کشور به صورت گمنام تلاش می کنند، امنیت خاطر برای بیان نظرات فنی و امنیت شغلی آنان مهیا سازند.

معاون وزیر نفت در امور گاز، تصریح کرد: دوران مدیریت هر شخصی، موهبتی است که برای یک دوره محدود در اختیار مدیر قرار می‌گیرد و طی این دوران، مسلماً از ما تعاریف و یا انتقادهای زیادی می‌شود، اما به نظر من، ارزیابی واقعی را باید در زمان خروج از سازمان و دوران پس از ترک سازمان جستجو کرد.

تربتی در پایان، افزود: همکاران ما بسیار هوشمندانه رفتار ما را ارزیابی و به خاطر می‌سپارند. بنابراین مدیر موفق، مدیری است که بتواند دعای همکاران خود را بدرقه راهش داشته باشد؛ اعتقاد راسخ دارم اگر این دعاها از بطن دل و جان و با صداقت باشد، بسیار در زندگی شخصی و کاری آینده ما، اثربخش خواهد بود.

انتقال ایمن و پایدار گاز، حتی در شرایط بسیار سخت

در ابتدای این مراسم، سعید توکلی، مدیرعامل سابق شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر از اعتماد مهندس تربتی برای سپردن اداره بخش مهم دیگری از شرکت ملی گاز ایران به وی، اظهار داشت: بسیار خرسندم که این شرکت به دست فرد کارآزموده‌ای همچون مهندس جمشیدی‌دانا اداره خواهد شد.

همچنین مهدی جمشیدی‌دانا، سرپرست جدید شرکت انتقال گاز ایران نیز با تشکر از مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بخاطر اعتماد و حمایت‌های بی‌دریغ وی، اظهار داشت: حمایت مدیر از مجموعه مدیران خود، اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و موجب می‌شود تا کارها راحت‌تر و سریع‌تر به انجام برسد.

وی ادامه داد: خرسندم که توانستم امانت‌دار خوبی باشم و مدیریت دیسپچینگ را به همکار خوبم، مهندس جولایی تحویل دهم. خوشحالم که در تعامل با شرکت انتقال گاز، موفق شدیم که در 5 ماه سخت زمستان‌های گذشته، سربلند بیرون آمده و هر سال برگ زرینی را به کارنامه شرکت بیافزاییم.

 

 

پایان./

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩ - ١١:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 995

خروج