صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


ارسال به دوست    نسخه چاپي

تمام تلاش ما انتخاب نیروهایی لایق برای آینده صنعت گاز است

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر| مهندس تربتی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران: تمام تلاش ما انتخاب نیروهایی لایق برای آینده صنعت گاز است یکی از دغدغه‌ها و مهم‌ترین مسئولیت‌ها برای ما این است که بتوانیم نیروهای زحتمکش، صادق، پرتلاش، شایسته و لایق را ارزیابی، انتخاب و آن‌ها را به مدیران لایق آینده صنعت گاز تبدیل کنیم.

 

 

 

مهندس تربتی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران:

تمام تلاش ما انتخاب نیروهایی لایق برای آینده صنعت گاز است

یکی از دغدغه‌ها و مهم‌ترین مسئولیت‌ها برای ما این است که بتوانیم نیروهای زحتمکش، صادق، پرتلاش، شایسته و لایق را ارزیابی، انتخاب و آن‌ها را به مدیران لایق آینده صنعت گاز تبدیل کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران که با حضور اعضای هیأت‌مدیره شرکت، روز شنبه ۱۷ خردادماه برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: دیسپچینگ خانه من است؛ چراکه تقریباً 11 سال از بهترین دوران خدمتم را در این مجموعه و در خدمت همین دوستان بودم. 

وی در ادامه با بیان اینکه خوشحالم امروز فرصتی پیش آمد که یک نفر از همکاران جوان و پرتلاش‌مان را به مجموعه مدیران شرکت اضافه کنیم، افزود: با شناختی که از  آقای جولایی در طول دوران خدمت‌شان در دیسپچینگ پارس جنوبی دارم، وی فردی مسئولیت‌پذیر و صادق در کار است و با نگاه سیستمی که دارد، ان شاءالله بتواند در این مسئولیت هم موفق باشد و به عنوان یکی از مدیران آینده صنعت گاز کشور، از این کار مهم و خطیر نیز سربلند بیرون آید.

تربتی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: مجموعه دیسپچینگ از مجموعه‌هایی است که شاید کسی دغدغه‌ها و اهمیت کار آن‌ها را نداند؛ اما هدایت و به ثمر رساندن نتایج تلاش کلیه همکاران در بخش‌های تولید، پالایش، انتقال و توزیع و تأمین گاز مطمئن و پایدار بر عهده همکاران دیسپچینگ است.

وجود نیروهای صادق در شرکت گاز، مایه افتخار است

تربتی گفت: همکاران متخصص ما در مجموعه دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران هرکدام به تنهایی به خصوص موقعی که همه ما در منزل در حال استراحت هستیم، شبکه را مدیریت می‌کنند و مسئولیت همه شرکت را به شکلی بر دوش می‌گیرند؛ آن‌ها صادق، با اخلاق، بدون حاشیه و بی‌ادعا هستند و از این رو خوشحالم که چنین نیروهایی در صنعت گاز وجود دارد که با تمام وجود به کشور خود خدمت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خطاب به سرپرست جدید مدیریت دیسپچینگ گفت: امیدوارم که شما، با همکاری این مجموعه و ارتباط تنگاتنگ با دیگر بخش‌های سازمان بتوانید مدیریت شبکه گاز را که به دلیل توسعه و حساسیت‌های موجود و هم از این نظر که بزرگترین شبکه گازی دنیا از بابت تعداد مشترکین و تعداد خانوارهای متصل به آن است، به خوبی هدایت کنید و انشاءالله بتوانید با تلاش همه همکاران، اعتماد و همفکری آنان، به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنید.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود در خصوص شخصیت مدیر سابق دیسپچینگ اظهار کرد: آقای جمشیدی‌دانا در کسوت مدیریت بسیار خوب ظاهر شدند و من جدیت و تعصب وی نسبت به شرکت را دیدم و این بسیار ارزشمند است.

مدیریت بسیار خوب شبکه گاز در فصل زمستان

در ابتدای این مراسم، مهدی جمشیدی‌دانا مدیر سابق دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران طی سخنانی، اظهار کرد: از اعتماد مهندس تربتی به من و همکارانم، طی 4 سالی که عهده‌دار این مسئولیت بودم، تشکر می‌کنم و امیدوارم که آقای جولایی در این امر خطیر و مهم، موفق و سبربلند باشند.

وی افزود: بدون شک مجموعه دیسپچینگ با همکاری و همفکری با یکدیگر، توانست شبکه گاز کشور را به خصوص در فصول سرد سال بدون وقفه مدیریت کند و خوشحالم که این امانت را به یکی از همکاران خوبم آقای جولایی که سابقه‌ای در دیسپچینگ دارند، بسپارم.

همچنین محمدرضا جولایی، سرپرست جدید مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، ضمن اظهار خرسندی از اعتماد مهندس تربتی، گفت: برای من جای افتخار است که در این مدیریت که نیروهای خوش‌فکر و توانمند و متعهد دارد، کار کنم.

وی ادامه داد: ما در مجموعه دیسپچینگ تلاش خود را خواهیم کرد که باعث ارتقای سیستم شویم و نمای خوبی از شرکت ارائه دهیم.

جولایی در پایان، از زحمات آقای جمشیدی‌دانا بابت خلق سازمانی هماهنگ و یک دست تشکر و قدردانی کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای وی در شرکت انتقال، گفت: مجموعه دیسپچینگ مجموعه‌ای همراه و بسیار همدل است و ما همچنان با این یک‌رنگی در خدمت سازمان هستیم.

 

 

پایان./

کد خبر: ١٠٠٧٢ | تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩ | تعداد بازدید خبر: 685
فایل ضمیمه:

خروج