صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز استان بوشهر

مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهید دارم شرکت گاز استان بوشهر گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس این شرکت برنامه های متنوعی را به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران جنگ تحمیلی برگزار خواهد کرد. 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهید دارم شرکت گاز استان بوشهر گفت: در پاسداشت چهل سالگی دفاع مقدس انقلاب اسلامی شرکت گاز استان بوشهر بسان سنوات پیشین و در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا و تکریم رشادت های ایثارگران جنگ تحمیلی مفتخر به برگزاری برنامه های متنوعی همچون، غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا، نمایشگاه نگاره هایی با مضامین دفاعی و حماسی، برپایی سنگر و فضا سازی برون و درون سازمانی، بهره گیری از فضای مجازی جهت ارسال پیام های شهدا با فحوای مردان مینو نشان، برگزاری مسابقه فرهنگی و اجرای مسابقه نقاشی و مقاله نویسی تحت عنوان رقعه ای به شهدا شده است.

 

دارم در ادامه افزود: موفقیت و توانمندی امروز ما در نتیجه تلاش و مجاهدات و ایثارگری شهیدان است و همچنان باید روحیه بسیجی را در وظایف و مسولیت هایمان داشته باشیم.

 

   وی در پایان گفت:ما در حوزه دفاع مقدس با بهره گیری از نیرو‌های توانمند داخلی و کارشناسان خبره این حوزه تلاش کرده ایم تا برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس به نحو شایسته و باشکوهی برگزار شود. 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ - ٠٩:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 150

خروج