صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي | ارسال به دوست

آیین اختتامیه نخستین رویداد فرهنگی آوای گاز برگزار شد


"آیین اختتامیه اولین رویداد فرهنگی آوای گاز صبح امروز همزمان با روز مبعث حضرت محمد (ص) در شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد. ".

 

دبیر نخستین رویداد فرهنگی آوای گاز در ابتدای سخنرانی این مراسم، عید بزرگ مبعث را خدمت همه دوستان تبریک عرض  نموده و از تلاش های همه در عرصه تولیدات فرهنگی و ارسال به این رویداد فرهنگی سپاسگزاری کرد.

 

وی گفت:این رویداد فرهنگی برای نخستین بار در بین شرکت های گاز استانی برگزار شده است و امیدواریم بتوانیم در سال های بعد با قوت بیشتری با حضور شرکت کنندگان بیشتری این رویداد را برگزار کنیم.

 

دبیر نخستین رویداد فرهنگی آوای گاز در ادامه افزود: امسال در سه بخش خاطره و داستان، نمایش رادیویی و مستند با موضوعات محیط زیست ،گاز و توسعه پایدار و ایمنی و مصرف بهینه و همچنین گاز و مهاجرت معکوس این جشنواره برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر دبیر این رویداد فرهنگی گفت: این رویداد فرهنگی با  هدف آموزش فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز و همچنین شناسایی و استفاده از نیروهای مستعد و افزایش کمی و کیفی محتواهای تولید شده در زمینه انرژی پاک برگزار شد. 

 

عباسی افزود: ۴۵ اثر به جشنواره ارسال شد و پس از بررسی هیات داوران ۲۲ اثر به مرحله مسابقه این رویداد رسیدند و آثار برتر انتخاب شدند.

 

وی افزود: طبق برنامه و همزمان با مبعث رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر و هیات مدیره محترم شرکت گاز و هنرمندان عرصه صدا و همچنین شرکت کنندگان در این رویداد فرهنگی آیین اختتامیه برگزار گردید.

 

درپایان این مراسم به برگزیدگان بخش های مختلف نخستین رویداد فرهنگی آوای گاز تندیس ولوح تقدیر اهدا شد.

 

در بخش نمایش رادیویی از بین۷اثر راه یافته به بخش مسابقه۳ اثر به شرح زیر لایق دریافت جایزه شناخته شدند: تندیس ،لوح افتخار و جایزه نقدی داوران در بخش نمایش رادیویی برای نمایش فسه به اقای لقمان بحرانی لوح تقدیر و جایزه نقدی در بخش دوم به نمایش مسابقه نوابغ خانم نگین کتویی زاده و همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی برای نمایش خط ری خط فاطمه دهقانی اهدا گردید و از دو اثر همسایه و بیف استراگانف تقدیر به عمل آمد. 

 

در بخش مستند تندیس ،لوح افتخار و جایزه نقدی برای مستند خداحافظ سیلندر اقای روزبه ابراهیمی لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم برای مستند بهینه سازی مصرف سوخت ارش ملکی وند ولوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه سوم برای مستند آینده روشن رضا سملی اهدا شد واز اثر طیبه نوردزی تقدیر بعمل آمد.

 

در بخش خاطره و داستان تندیس ، لوح افتخار و جایزه نقدی برای خاطره و داستان عصای موسی زینب عربی،  لوح تقدیر و جایزه نقدی برای رتبه دوم این بخش به درام نفتی ناهید بداغی بهلولی و لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه سوم برای داستان شعله ها مسلم یوسفی اهدا گردید و از دو اثر داستان سرزمین عجایب و بی بی و سماور گازی تقدیر به عمل آمد. 

 

 

جایزه ویژه هیات داوران به داستان عصای موسی نوشته زینب عربی اهدا و با توجه به حضور موفق کودک ده ساله پینار حاجی زاده گجن در این رویداد فرهنگی تقدیر ویژه هیات داوران به ایشان رسید.

 

همزمان با آئین اختتامیه نخستین رویداد فرهنگی آوای گاز از پیشکسوت رادیو بوشهر منصور بهرامی تقدیر گردید و به پاس تلاش های تهیه کنندگان برنامه ندای گاز که امسال ده سالگی خود را جشن میگیرد از اقای مهدی روانان و فاطمه آذربان تهیه کنندگان این برنامه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

پایان./

 

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٩ - ١٧:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 95

خروج