صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


ارسال به دوست    نسخه چاپي

افتتاح و آغاز به کار 74 پروژه گازرسانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر| مدیر عامل شركت گاز استان بوشهر از بهره برداري و آغاز بکار 74 پروژه گازرسانی در استان طي دهه فجر خبر داد.

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر  مسلم رحمانی گفت: همزمان با چهل و یکمین سال انقلاب اسلامي،38 پروژه درشهرستان های استان افتتاح و عملیات اجرایی 36 پروژه در شهرستان های تنگستان، دشتستان و جم آغاز می شود.

 


وي با بيان اينكه شرکت گازاستان بوشهر تاکنون اقدامات قابل قبولی را در بخش گازرسانی به شهرها و روستاهای استان انجام داده گفت: در دهه فجر امسال 74 طرح گازرساني با اعتبار قریب به 430 میلیارد  ریال به بهره برداری می رسد.

 

 
مدیرعامل شرکت گاز استان اضافه کرد: احداث ساختمان عملیات و امداد شهر ریز، توسعه گاز رسانی در شهرستان گناوه و گاز رسانی به 36 صنعت  در استان با اعتبار 97 میلیارد ریال از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال است.

 

 

رحمانی بیان داشت: همزمان با ایام ا.. دهه فجر، عملیات اجرای گازرسانی به 28 روستا وتوسعه شبکه گازرسانی در شهرستان های استان و همچنین تعداد7 واحد  صنعتی در شهرستان های گناوه و دیلم با اعتبار قریب به 333 میلیارد ریال،آغاز خواهد شد.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان در پایان  گفت: در استان بوشهر روند گازرسانی به خوبی در حال انجام است و تا کنون بیش از 6 هزار و 900  کیلومتر شبکه گازرسانی در 39 شهر و 422 روستای استان اجرا و ضریب نفوذ گاز برای خانوار شهری 99 درصد و خانوار روستایی96/5 درصد است شده است.

 

پایان./

کد خبر: ٨٣٢٣ | تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨ | تعداد بازدید خبر: 167
فایل ضمیمه:

خروج