صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


ارسال به دوست    نسخه چاپي

برگزاری جلسه کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان بوشهر در راستای مقابله با ویروس کرونا

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر| جلسه کمیته مدیریت بحران با هدف بررسی راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در شرکت گاز استان بوشهرتشکیل شد.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر دبیر کمیته مدیریت بحران شرکت گاز گفت:  این جلسه با حضور مدیرعامل و اعضای کمیته مدیریت بحران با موضوع بررسی اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح سازمان انجام پذیرفت و تصمیماتی در این زمینه مقرر گردید.

 

 

 بند امیری افزود: ثبت تردد دستی پرسنل و عدم استفاده از دستگاه انگشت زنی،  عدم انجام ماموریت خارج از استان،  عدم انجام ماموریت داخل استان مگر در موارد ضروری مانند حادثه، کنترل مراسم های تجمعی مانند کاهش جلسات ، عدم برگزاری دوره های آموزشی تا پایان سال ، تعطیلی باشگاه های ورزشی ، تامین لوازم بهداشتی و ضدعفونی به میزان مناسب و ضدعفونی امکان عمومی بطور مرتب و .... از جمله تصمیماتی بود که در این جلسه مصوب شد .

 

 

وی در پایان گفت:  همزمان با این جلسه نیز مانور دور میزی با عنوان نفوذ ویروس کرونا به سازمان و بیمار شدن یکی از کارکنان سازمان برگزار شد و راهکارهای مناسب برای مقابله و اقدام مناسب در این زمان ها بررسی گردید و مقرر گردید جهت واکنش مناسب در زمان وقوع چنین شرایط اضطراری روش اجرایی مناسب تهیه و در اختیار پرسنل قرار گیرد.

 

پایان./

کد خبر: ٨٨٣١ | تاریخ درج خبر: سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨ | تعداد بازدید خبر: 102
فایل ضمیمه:

خروج