صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


ارسال به دوست    نسخه چاپي

ارائه خدمات شرکت گاز استان بوشهر به صورت غیر حضوری

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر|  مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از تمامی مشترکین گاز استان خواست برای کاهش تردد در اماکن عمومی و حفظ سلامت خود، از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: به منظور حفظ سلامت ارباب رجوع و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا حد امکان بیشتر خدمات را به صورت غیر حضوری به مشترکین ارائه می دهد.

 رحمانی از مشترکان گاز طبیعی درخواست کرد جهت کاهش مراجعه به ادارات گاز در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا میتوانند با استفاده از خدمات غیر حضوری صورتحساب با ارسال حرف انگلیسی H به شماره ۱۰۰۰۴۱۹۴ از کلیه خدمات غیر حضوری صورتحساب بهرمند شوند و درخواست‌ها و خدمات مورد نیاز را ثبت کنند. 

 
وی افزود: با توجه به زیرساخت های طراحی شده در این شرکت در راستای اهداف دولت الکترونیک و تکریم مشترکان و به منظور کاهش نیاز به مراجعه حضوری، مشترکین گاز میتوانند برای دريافت خدمات ، اعلام شماره كنتور، دريافت اخرين صورتحساب، افزودن شماره موبايل ، انتقاد،پيشنهاد و شكايت از طريق سامانه پيامکی را به همین روش انجام دهند.

 

 وی یادآور شد: شرکت گاز استان با ارائه تمام خدمات ممکن، سعی کرده که از ترددهای غیرضروری شهروندان و مشتریان به منظور دریافت خدمات، پیشگیری کند تا نقشی مهمی در عدم انتشار بیماری کرونا در سطح جامعه ایفا کند و احتمال ابتلا به بیماری کاهش یابد.

 
وی تصریح کرد: سامانه تلفنی۱۹۴ در تمامی شهرهای استان جهت خدمات رسانی در صورت بروز هرگونه حادثه گاز شبانه روزی در دسترس مشترکین می باشد.

 

 

پایان./

کد خبر: ٩١٠٤ | تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٨ | تعداد بازدید خبر: 94
فایل ضمیمه:

خروج