صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

برگزاری بیش از 49486 نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان بوشهر

مسئول آموزش شرکت گاز استان بوشهر از برگزاری بیش از 49486 نفر ساعت آموزش برای روسا و کارکنان شرکت در سال 1398 خبر داد

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مسئول آموزش شرکت گازاستان بوشهر گفت:  به منظورتوانمندسازی و ارتقاء و به روز آوری دانش روسا و کارکنان شرکت گاز، دوره های مختلفی در قالب تقویم آموزش داخلی و براساس نیازهای موردی درخواستی واحدهای مختلف سازمان در حیطه های مدیریتی، شغلی و عمومی و فرهنگی برنامه ریزی و اجرا گردیدند.

 

علوی تبار افزود: از جمله دوره های برگزار شده می توان به دوره های مدیریت تعارض، مدیریت مشارکتی، تیم سازی، روش های حل مسئله و تصمیم گیری،مدیریت کربن، دوره های تخصصی GIS  و....اشاره نمود که با استقبال بسیار خو ب همکاران روبرو شده و پایش اثربخشی دوره ها در زمینه های مختلف نشان دهنده ارتقا کیفیت دوره ها می باشد.

 

وی تصریح کرد:  با توجه به اهمیت آموزش مناسب نیروهای امدادگر گاز شهری و روستایی و در راستای تفاهم نامه منعقده بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور،  شرکت گاز استان بوشهر با تجهیز گارگاه آموزشی مناسب اقدام به آموزش تمامی نیروها متناسب با استاندارد سازمان  فنی و حرفه ای کرد  که این آموزشها در 11 دوره مختلف و در طول  سال 1398 برای کلیه نیروهای امدادگر با استفاده از توانمندی مدرسان داخلی شرکت برگزار گردید.

 

وی از جمله اقدامات دیگر شرکت را برگزاری دوره های پداگوژی برای اساتید منتخب شرکت در زمینه های مختلف به منظور مدیریت دانش و استفاده از توانمندی کارکنان خبره شرکت برشمرد که هدف آن آشنایی این اساتید با مباحثی از قبیل تهیه استاندارد آموزشی مشاغل مختلف، طرح درس، شیوه های مختلف آموزش و سنجش اثربخشی آموزشی و ... برشمردند که در نهایت این مربیان موفق به کسب گواهینامه لازم از سازمان فنی و حرفه ای گردیدند.

 

مسئول آموزش شرکت گاز استان بوشهر در ادامه گفت:  به منظور ارتقا کیفیت زندگی خانوادگی کارکنان نیز دوره های آموزشی متفاوتی با دعوت از اساتید مجرب در حوزه های روانشاختی برنامه ریزی و اجرا گردید.

 

وی در پایان گفت: آموزش نیروی انسانی یکی از مهمترین مولفه های لازم برای موفقیت هر سازمانی بوده و تصریح کرد با توجه به اینکه روند توسعه و شکوفایی شرکت در تمامی بخش ها از شتاب بسیار خوبی برخوردار می باشد و با توجه به حمایت های بسیار خوب مدیر عامل محترم  و اعضای محترم هیئت مدیره،  این واحد نیز بتواند به عنوان یکی از واحد های پشتیبانی شرکت در سال 1399 با ادامه روند خود و با برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و اثربخشی بالا نقش خود را در این مسیر توسعه به خوبی ایفا کند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٢:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 395

خروج