صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

کسب تقدیر نامه 4 ستاره تعالی توسط شرکت گاز استان بوشهر

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: شرکت گاز استان بوشهر سومین دوره فعالیت خود در زمینه تعالی سازمانی را با موفقیت به سرانجام رساند و موفق به دریافت تقدیرنامه 4 ستاره شد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهرگفت: در راستای توسعه مدیریتی و تعالی سازمانی،  شرکت گاز استان بوشهر سومین دوره فعالیت خود در زمینه تعالی سازمانی را با موفقیت به سرانجام رساند و مطابق با آخرین نتایج ارزیابی تعالی که از سوی شرکت ملی گاز ایران اعلام گردید این شرکت موفق به دریافت تقدیرنامه 4 ستاره شد.

 

رحمانی در مورد فرآیند اعطای تقدیر نامه یاد شده، افزود: نتایج تحلیلی کمی این گزارش نشان دهنده امتیازهای مناسب در اکثریت معیار ها و زیر معیارهای مدل تعالی بوده است که از این میان معیار رهبری و استتراژی دارای رتبه قابل توجهی در میان سایر معیار ها و در بین 47 سازمان شرکت کننده بوده است .

 

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر این موفقیت را که موجب خلق ارزشهای پایدار برای ذی نفعان شرکت بوده را ثمره ی تلاش همدلانه مدیران و کارکنان، به ویژه کمیته های تخصصی تعالی شرکت دانست و این موفقیت را به تمامی ذی نفعان شرکت بویژه همکاران تلاشگر و دلسوز این عرصه تبریک گفت و پایداری ارزشها ، پیشرفت و سربلندی روز افزون را از خداوند منان برای مجموعه شرکت گاز استان خواستار شد .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٣:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 432

خروج