صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

99 درصد گاز بوشهر صنعتی است

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: سال 98 صنایع استان بوشهر بیش از 14 میلیارد و هفتصد میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر،  مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: استان بوشهر در سال گذشته   14/8 میلیارد متر مکعب گاز به مشترکین خود تحویل  داده است که از این میزان 99 درصد به مصرف صنایع رسید.

 


رحمانی با بیان اینکه در میان صنایع نیز بیشترین سهم گاز مصرفی متعلق به پتروشیمی ها است، تصریح کرد: 76 درصد از گاز  استان به مصرف پتروشیمی‌ها، 21 درصد به مصرف نیروگاه‌ها، دو درصد مصرف صنعتی و کمتر از یک درصد در بخش هایی خانگی و تجاری می رسد.

 

وی گفت: یکی از اهداف استراتژک شرکت گاز استان بوشهر گاز رسانی پایدار به صنایع  استان می باشد  و در سال گذشته یکی از مهمترین برنامه ها و اهداف این شرکت شناسایی متقاضیان بزرگ صنعتی به منظور فروش گاز به صنایع با هدف جایگزینی گاز با سوخت مایع ، کمک به اشتغال زایی ، شکوفایی اقتصاد استان و کاهش آلودگی های زیست محیطی بوده است.

 

رحمانی افزود :  با توجه به نامگذاری سال 99 با عنوان سال جهش تولید، امسال نیز یکی از مهمترین اهداف این شرکت گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ استان خواهد بود تا انشالله بتوانیم در این راستا و در جهت اجرای سیاست حمایت از تولید ملی گام برداریم .

 

در حال حاضر در استان بوشهر 450 واحد صنعتی و تولیدی به گاز طبیعی متصل شده اند.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١١:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 452

خروج