صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


ارسال به دوست    نسخه چاپي

اقدامات شرکت گاز استان بوشهر در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر| رییس واحد hse شرکت گاز استان بوشهر گفت: پس از تایید ورود ویروس کرونا به کشوراز همان ابتدای امر اقدامات پیشگیرانه شرکت گاز استان بوشهر با تلاش تیم hse شرکت گاز آغاز گردید.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر رییس واحد hse شرکت گاز استان بوشهر ضمن اشاره به توقف کلیه مراسم ها، همایش ها و دوره های آموزشی گفت: با دستور مدیر عامل شرکت و ابلاغ دستورالعمل مربوطه، کمیته مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا در شرکت گاز استان بوشهر تشکیل شد.

 

بند امیری گفت: از جمله اقدامات صورت گرفته در این زمینه می توان به کنترل سلامت همکاران و کلیه مراجعه کنندگان در ورودی ها، خرید دستگاه تب سنج جهت ساختمان مرکزی و شهرستان بوشهر و انجام عملیات تب سنجی از مراجعین توسط حراست، برگزاری جلسه کمیته مدیریت بحران و برگزاری مانور دور میزی با موضوع بیماری کرونا در شرکت، خرید لوازم ضدعفونی کننده مانند الکل و تحویل به پرسنل،  خرید دستگاه سم پاشی و تحویل به کلیه نواحی استان جهت ضد عفونی کردن سطوح،  ضد عفونی کردن کلیه ی خودروهای نقلیه به صورت روزانه،  تحویل لوازم حفاظتی از جمله ماسک و دستکش، به پرسنل خدماتی و عملیاتی و همچنین نصب جا مایع ضد عفونی کننده درشرکت جهت ارباب رجوع و استفاده همکاران اشاره کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا و همچنین کمیته مدیریت بحران شرکت، استفاده از ماسک در محیط اداری توسط همکاران اجباری شده است و در همین راستا تمهیدات لازم برای در اختیار گذاشتن ماسک به پرسنل دیده شده است .

 

رییس واحد hse شرکت گاز استان بوشهر در پایان گفت:  امید است با رعایت و نظارت بر اجرای دستورالعمل  و مشارکت کارکنان شاهد نابودی و شکست بیماری کووید19  و افزایش بهره وری در بهبود مستمرشرکت گاز استان بوشهر باشیم.  

 

 

 

 

پایان./

کد خبر: ١٠١٣٤ | تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٩ | تعداد بازدید خبر: 316
فایل ضمیمه:

خروج