صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


ارسال به دوست    نسخه چاپي

توسعه‌ گازرسانی به نقاط روستایی شهرستان تنگستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

 

 

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر| مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: توسعه‌ گازرسانی به نقاط روستایی و مناطق محروم، یکی از اهداف مهم صنعت گاز در مسیر محرومیت زدایی و تحقق عدالت اجتماعی محسوب می گردد ‌که طی سال های اخیر با جدیت در دستور کار قرار گرفته و در این رابطه شاهد رشد روز افزون روستاهای برخوردار از نعمت گاز در اقصی نقاط کشور بوده ایم.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهردر بازدید از پروژه های گاز رسانی به شهرستان تنگستان گفت: در راستای رفاه و آسایش تمام هم استانی های گرامی تمرکز را بر گازرسانی به روستاهایی که در نقاط  دور افتاده و صعب العبور واقع شده اند قرار داده ایم.

 

رحمانی افزود : تا کنون 98/5 درصد از خانوار روستایی در شهرستان های تنگستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند وهم اکنون نیز، عملیات گازرسانی به روستاهای بخش خاییز درحال اجرا می باشد.

 

وی گفت: با توجه به کوهستانی بودن روستاهای تنگستان اجرای خطوط گاز کار بسیار دشواری بوده و در این راه پروژه ی گازرسانی با سختی فراوان و همزمان با شیوع ویروس کرونا در حال انجام می باشد.

 

رحمانی افزود : به منظور گازرسانی به این روستاها ، بیش از 45 کیلومتر شبکه با اعتباری معادل 3 میلیارد و 600 میلیون تومان اجرا گردید.

 

 مدیر عامل شرکت گاز استان افزود: تا کنون در تنگستان قریب به 850 کیلومتر شبکه اجرا و قریب به 22 هزار انشعاب نیز نصب شده است و با گازرسانی به روستاهای در دست اجرا، ضریب نفوذ گاز روستایی استان به 98درصد افزایش می یابد.

 

وی در پایان گفت : امید است با توسعه گازرسانی به روستاهای استان ، شاهد رونق و شکوفایی روستاهای استان و در نتیجه افزایش رفاه و بهبود کیفیت زندگی ایشان باشیم.

 

پایان./

کد خبر: ١٠٤٥٩ | تاریخ درج خبر: شنبه ٧ تير ١٣٩٩ | تعداد بازدید خبر: 105
فایل ضمیمه:

خروج