صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

برخورداری 100 درصدی شهرها و 99 درصدی روستاهای شهرستان جم از نعمت گاز

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از اجرای قریب به 535 کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان جم خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت :  با اجرای این میزان شبکه گذاری ، ضریب نفوذ گازرسانی در بخش شهری به 100 درصد و در بخش روستایی این شهرستان به99 درصد رسیده است.

وی گفت: از مجموع 535 کیلومتر شبکه گذاری گاز در شهرستان جم 222 کیلومتر در شهر ها و 313 کیلومتر در روستا ها می باشد. 

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر یادآور شد: در حال حاضر دورترین روستاهای شهرستان جم نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که تحقق این امر موجب گردیده این شهرستان در زمینه ارائه خدمات گازرسانی به مردم ، یکی از شهرستان های پیشروی استان محسوب می گردد.

رحمانی در ادامه افزود: تا به امروز  14695 انشعاب در شهرستان جم نصب شده است که از این میزان، 5546  انشعاب در شهر ها و 9149 مشترک در روستا های شهرستان نصب شده است .

وی اشاره ای نیز به اقدامات انجام شده در زمینه ی گازرسانی به صنایع نمود و افزود : تامین گازِ واحدها و بخش های صنعتی موجود در شهرستان جم با عنایت به اهمیت گازرسانی به بخش‌های تولیدی از اولویت‌های مهم تعریف شده  می باشد که در همین رابطه گازرسانی به 18 مشترک صنعتی در این شهرستان اجرا شده است.

رحمانی در پایان گفت: 23165 مشترک در شهرستان جم  از گاز طبیعی بهرمند می باشند که 10847 مشترک در شهرها و 12318 مشترک در روستا ها از گاز استفاده می کنند .

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - ١٠:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 47

خروج