صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

پیام تبریک رییس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک رییس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

 

انقلاب الکترونیک ، انفجار اطلاعات و انقلاب رایانه ای ، تفاوت کمی و کیفی بسیاری را در جهان نسبت به دو دهه پیش با خود به همراه آورده است و آن چیزی است که مارشال مک لوهان در یک عبارت خلاصه می کند  (( تبدیل جهان به یک دهکده جهانی !))

 

در همین راستا اطلاع دادن و آگاه ساختن هرگونه مخاطب مرتبط با سازمان و برقراری ارتباط دو سویه ،یکی از اهدافی است که هر سازمانی در این عصر به آن نیازمند می باشد.

 

وجود بستری برای بهبود و توسعه مهارت‌های ارتباطی، آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه ارتباطات، تقویت و توسعه روابط عمومی آکادمیک نیاز یک جامعه می باشد و هستی و تداوم حیات سازمان‌ها به ویژه سازمان‌ها و مراکز انتفاعی مشتری محور، منوط به ایجاد رابطه حداکثری با جامعه پیرامون است و این رابطه از طریق واحدی به نام روابط عمومی برقرار و مدیریت می شود.

 


با توجه به نقش و جایگاه ویژه روابط عمومی ها در عصر حاضر، ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نام گرفته است.

 


امسال هفته روابط عمومی با شعار«روابط عمومی هوشمند،انسان سالم،جامعه سالم» به پاس تلاش پیشروان حوزه سلامت برای حفظ سلامتی هموطنان عزیز، به موضوع مهم سلامت اختصاص یافته است.

 

واحد روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر  از تلاش مجموعه کادر درمان کمال  تشکر و قدردانی را دارد واین هفته را به تمامی تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک عرض می نماید .

 


با تقدیم احترام ابراهیم عباسی رییس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١١:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 554

خروج